Wygraj powieść „Ludzie na drzewach” Hanyi Yanagihary!

Konkurs kończy się za 10 dni

W konkursie do wygrania

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Szczegóły na stronie z konkursem. Serdecznie zapraszamy.

Zadanie konkursowe

Do rozdania mamy trzy egzemplarze wielopłaszczyznowej i trzymającej w napięciu powieści „Ludzie na drzewach” Hanyi Yanagihary o zderzeniu kultur, stawiającej pytanie o to, czy wybitne umysły mają prawo żyć ponad normami moralnymi.

 

ALOESOWE UKOJENIE

Konkurs kończy się za 15 dni

W konkursie do wygrania

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie w terminie od 08.09.2017r, do 09.10.2017r. zgłoszenia zgodnego z wymaganiami na adres konkurs@sekreturody.com z dopiskiem w tytule wiadomości „SKIN79” Odpowiedz na pytanie: Podaj gatunek aloesu, który nie jest pod ochroną

Zadanie konkursowe

Spośród nadesłanych odpowiedzi, komisja konkursowa wyłoni 10 osób, które nadeślą właściwe odpowiedzi . Do zdobycia : 1 z 10 zestawów kosmetyków SKIN 79 (nagrodzimy 10 osób)

 

Konkurs internetowy "Ideał mamy!"

Konkurs kończy się za 38 dni

W konkursie do wygrania

Kup zmywarkę Bosch w terminie od 28.08.2017 r. do 15.10.2017 r. i odpowiedz w kreatywny sposób: która funkcja zmywarki Bosch była dla Ciebie najważniejsza przy zakupie urządzenia i dlaczego?

Zadanie konkursowe

25 nagród w postaci zwrotu ceny zakupu nowej zmywarki.

 

KONKURS STUMBRAS – 1000 KM PODRÓŻY LUB 1000 NAGRÓD

Konkurs kończy się za 38 dni

W konkursie do wygrania

1. 1x podróż opisana przez uczestnika o dystansie 1000 km 2. 100x zegarek 3. 200x okulary 4. 200x naklejka na laptop 5. 500x podstawka pod butelkę

Zadanie konkursowe

1. Kup promocyjne opakowanie wódki Stumbras i zachowaj paragon 2. Dokończ zdanie: Chcę wejść do Klubu Wierni Naturze, bo…, wypełniając formularz na stronie konkursowej 3. Co tydzień, przez 13 tygodni do wygrania 1000 nagród

 

Wygraj powieść „Poszukiwana” Deana Koontza!

Konkurs się skończył

W konkursie do wygrania

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Szczegóły na stronie z konkursem. Serdecznie zapraszamy!

Zadanie konkursowe

Do wygrania są cztery egzemplarze powieści „Poszukiwana” Deana Koontza o fascynującej bohaterce wplątanej w zawiłą, misternie utkaną historię naszpikowaną zwrotami akcji.

 

Czas mamy i córki

Konkurs się skończył

W konkursie do wygrania

Pokaż nam, jak wyglądają wasze chwile spędzone razem z córką. Dodaj w wątku na forum zdjęcie przedstawiające wyjątkowe chwile, które spędziłaś ze swoją córką lub opisz nam słownie, jak wyglądał wasz wspólnie spędzony czas.

Zadanie konkursowe

Do wygrania zestawy klocków LEGO® Friends, które z pewnością uprzyjemnią wyjątkowe chwile mamy i córki: • 10 zestawów klocków LEGO® Friends Słoneczny katamaran (41317); • 30 zestawów klocków LEGO® Friends Transport motorówek Andrei (41316).

 

Voucher na Zakupy Allegro o wartości 2000zł !

Konkurs kończy się za 99 dni

W konkursie do wygrania

Brakuje Ci gotówki a chcesz zrobić zakupy na Allegro ? To już przeszłość ! Weź udział w konkursie i odbierz Bon 2000zł na zakupy Allegro. Wejdź na stronę i odpowiedz na 5 prostych pytań i wypełnij Formularz zgłoszeniowy. Nie miałeś pieniędzy ?! Teraz już masz ! 2000zł !

Zadanie konkursowe

Voucher o wartości 2000zł na zakupy Allegro !

 

Wygraj Rower Merida FreeWay

Konkurs się skończył

W konkursie do wygrania

1. Dodaj zdjęcie lub film nawiązujący do podróży, wakacji lub wymarzonej wycieczki. 2. Oznacz minimum trzech znajomych. 3. Udostępnij post na swoim profilu. 4. Zbierz jak najwięcej lajków 5. Powiedz innym - #twojemarzenie i polub profil https://www.facebook.com/TwojeMarzenieKonkurs

Zadanie konkursowe

Rower z najnowszej kolekcji, bogato wyposażony w najnowsze technologie o mocnej aluminiowej ramie z hamulcami tarczowymi. Dzięki Rowerowi firmy MERIDA FREEWAY będziesz cieszyć się jazdą w zróżnicowanym terenie! Nie czekaj, weź udział w konkursie i wygraj rower!

 

Zobacz stronę: